Novinky

Nová Vitara 2024

Nová Vitara je konečně tady! Oblíbené SUV, známé svou spolehlivostí a všestranností, se nyní pyšní ještě elegantnějším designem a moderními technologiemi.

Vitara přiváží nejen vylepšený vzhled, ale i pokročilé hybridní motory, které zaručují výkon i rozumnou spotřebu. Díky novým asistenčním systémům a inteligentnímu systému pohonu všech kol AllGrip zažijete tu pravou svobodu pro své městské i terénní expedice.

Opravdové dobrodružství začíná s novou Vitarou – objevte, kam až vás cesty zavedou.

Publikováno: 22.05.2024

Nová známá tvář za volantem Suzuki

Český herec Filip Březina, známý z řady televizních a divadelních rolí, který se proslavil zejména seriálem Smysl pro Tumor, se stal novou tváří automobilky Suzuki. Usedá do šedé Vitary v nejvyšší specifikaci. Vzhledem k tomu, že je velký milovník outdoorových sportů, hor a přírody, tak v jeho voze nemůže chybět pohon všech kol AllGrip. Herec si pochvaluje zejména pohodlí a vyzdvihuje funkce jako odemykání bez klíče, prostornost a adaptivní tempomat. "Je to opravdu pohodlné ježdění," říká Březina. Rozhovor s Filipem naleznete zde.

Publikováno: 26.04.2024

Superřidička přijíždí v roce 2024

I letos pro vás chystáme oblíbenou akci Superřidička! Tento rok však přivítáme na kurzu bezpečné jízdy nejen ženy, ale poprvé také muže, přičemž zachováme hlavní myšlenku této události - zdokonalení řidičských schopností v přátelském prostředí.

Připojte se k nám a užijte si nejen skvělou komunitu Suzukářů, ale i vynikající jídlo, doprovodný program a profesionální rady od zkušených instruktorů školy smyku.

Registrace na třetí ročník Superřidičky bude zahájena v květnu na webu Suzuki.

Publikováno: 26.04.2024